MISTER SIZE Prezerwatywy 53 mm, 10 szt.

Pasują idealnie

49,40 zł 55,00 zł -10%

(4,94 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Szerokość nominalna: 53 mm
  • Dokładne doznania
  • Z olejem silikonowym

Kupowane często z Durex Lubrykant Warming, 50 ml

MISTER SIZE Prezerwatywy 53 mm, 10 szt. 49,40 zł (4,94 zł / szt.)
Durex Lubrykant Warming, 50 ml 29,30 zł (586,00 zł / l)
Cena całkowita: 78,70 zł
Opis

Niezawodna ochrona dzięki idealnemu dopasowaniu - z prezerwatywami MISTER SIZE możesz cieszyć się każdą chwilą szczęścia bez żadnych zmartwień.

  • Nominalna szerokość: 53 mm (średnia)
  • Długość 185 mm
  • Tylko 0,05 mm grubości ścianki dla intensywnych doznań
  • Łatwe do rozwinięcia
  • Ze zbiornikiem
  • Z dimetikonem (olej silikonowy), wyjątkowo wilgotny
  • Przezroczyste
  • Wegańskie
Nr art.: LOE-MS5310
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4260605480089
Numer producenta: MS5310
Marki: MISTER SIZE
Właściwości produktu: Vegan
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Porady dotyczące prezerwatyw i lubrykantów
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Vinergy GmbH, Bahnhofstr. 19 , 78224 , Singen , Niemcy, info@mister-size.com, www.mistersize.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla MISTER SIZE Prezerwatywy 53 mm

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder