MISTER SIZE Prezerwatywy 57 mm, 100 szt.

Beztroska przyjemność

247,20 zł 275,00 zł -10%

(2,47 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 szt.

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Szerokość nominalna: 57 mm
  • Miękkie w dotyku
  • Intensywnie nawilżone

Kupowane często z AQUAglide Lubrykant - neutralny, 50 ml

MISTER SIZE Prezerwatywy 57 mm, 100 szt. 247,20 zł (2,47 zł / szt.)
AQUAglide Lubrykant - neutralny, 50 ml 30,10 zł (602,00 zł / l)
Cena całkowita: 277,30 zł
Opis

Niezawodna ochrona dzięki idealnemu dopasowaniu - z prezerwatywami MISTER SIZE możesz cieszyć się każdą chwilą szczęścia bez żadnych zmartwień.

  • Nominalna szerokość: 57 mm (Large)
  • Długość 185 mm
  • Tylko 0,05 mm grubości ścianki dla intensywnych doznań
  • Łatwe do rozwinięcia
  • Ze zbiornikiem
  • Z dimetikonem (olej silikonowy), wyjątkowo wilgotny
  • Przezroczyste
  • Wegańskie
Nr art.: LOE-BULKMS57100
Zawartość: 100 szt.
EAN: 4260605482168
Numer producenta: BULKMS57100
Marki: MISTER SIZE
Właściwości produktu: Vegan
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Porady dotyczące prezerwatyw i lubrykantów
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Vinergy GmbH, Bahnhofstr. 19 , 78224 , Singen , Niemcy, info@mister-size.com, www.mistersize.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla MISTER SIZE Prezerwatywy 57 mm

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder