MISTER SIZE Prezerwatywy 60 mm, 10 szt.

Po prostu poczuj się bezpiecznie

49,40 zł 55,00 zł -10%

(4,94 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Szerokość nominalna: 60 mm
  • Dla intensywnego czucia
  • Wyjątkowo wilgotne

Kupowane często z Durex Lubrykant Warming, 50 ml

MISTER SIZE Prezerwatywy 60 mm, 10 szt. 49,40 zł (4,94 zł / szt.)
Durex Lubrykant Warming, 50 ml 29,30 zł (586,00 zł / l)
Cena całkowita: 78,70 zł
Opis

Niezawodna ochrona dzięki idealnemu dopasowaniu - z prezerwatywami MISTER SIZE możesz cieszyć się każdą chwilą rozkoszy bez żadnych zmartwień.

  • Szerokość nominalna: 60 mm (X-Large)
  • Długość 200 mm
  • Tylko 0,05 mm grubości ścianki dla intensywnych doznań
  • Łatwe do rozwinięcia
  • Ze zbiornikiem
  • Z dimetikonem (olej silikonowy), wyjątkowo wilgotne
  • Przezroczysta
  • Wegańskie
Nr art.: LOE-MS6010
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4260605480140
Numer producenta: MS6010
Marki: MISTER SIZE
Właściwości produktu: Vegan
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Porady dotyczące prezerwatyw i lubrykantów
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Vinergy GmbH, Bahnhofstr. 19 , 78224 , Singen , Niemcy, info@mister-size.com, www.mistersize.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla MISTER SIZE Prezerwatywy 60 mm