Stylowe i kompaktowe! Beauty-Bars do skóry i włosów

Stylowe i kompaktowe! Beauty-Bars do skóry i włosów

Na pierwszy rzut oka wydają się skromne, ale szturmem podbijają łazienki: Beauty-Bars, czyli pielęgnacja skóry i ciała pod postacią kostki.

Łatwo wytłumaczyć popularność produktów w kostkach: trend w kierunku większej świadomości ekologicznej i zrównoważonego rozwoju zdecydowanie się nie kończy. I bardzo dobrze! Wielu producentów reaguje na potrzeby konsumentów i czyni swój asortyment bardziej ekologicznym za pomocą alternatywnych form produktów i ograniczając użycie tworzyw sztucznych. Szczególnie w sektorze produktów do włosów wybór jest ogromny i oferuje kostki do każdego rodzaju włosów.

Druga generacja produktów do pielęgnacji w formie stałej zachwyca coraz to nowymi recepturami i trudno ją porównać z konwencjonalnymi mydłami. Dzięki łagodnym składnikom i opakowaniom bez plastiku, produkty pielęgnacyjne w formie stałej są prawdziwymi gwiazdami zrównoważonego rozwoju. Kosmetyki w kostkach wyjątkowo delikatnie oczyszczają skórę i włosy, a ich działanie rozwijają się, gdy tylko wejdą w kontakt z ciepłem. Ponadto dzięki swoim rozmiarom są bardzo praktyczne w podróży i zajmują niewiele miejsca w bagażu.

Przechowywanie i higiena

Pamiętaj, aby przed użyciem dobrze spłukać kostkę. Wilgotne środowiska to absolutny raj dla bakterii, dlatego susz swoje mydełko w materiałowym woreczku, albo żłobionej mydelniczce.