Blink Rękawiczki lateksowe, 50 szt., M, 50 szt.

Skuteczna ochrona dłoni i pewny chwyt podczas prac domowych

Nowość w sklepie!

26,99 zł

(0,54 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do prac domowych
  • Z naturalnego lateksu, bez pudru
  • Dobre czucie i wysoka przyczepność

Kupowane często z vileda Glitzi Pur Active gąbka do mycia naczyń, 3 szt.

Blink Rękawiczki lateksowe, 50 szt., M, 50 szt. 26,99 zł (0,54 zł / szt.)
vileda Glitzi Pur Active gąbka do mycia naczyń, 3 szt. 11,99 zł (4,00 zł / szt.)
Cena całkowita: 38,98 zł
Opis

Rękawiczki lateksowe od Blink, 50 szt., M, to jednorazowe rękawiczki robocze do różnych zastosowań domowych, takich jak sprzątanie, prace kuchenne czy malowanie. Wykonane z naturalnego lateksu zapewniają dobre czucie i ułatwiają precyzyjne chwytanie przedmiotów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dobre czucie: Bezpudrowy materiał zapewnia wygodę i precyzję podczas pracy.
  • Wysoka przyczepność: Pomagają pewnie trzymać przedmioty podczas różnych prac domowych.
  • Łatwa obsługa: Umożliwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie przy jednorazowym użyciu.
  • Skład materiału: W 80% wykonane z surowców odnawialnych.
  • Opakowanie: W co najmniej 80% wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-23550299
Zawartość: 50 szt.
EAN: 4053776032078
Numer producenta: 23550299
Marki: Blink
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: FIPP Handelsmarken GmbH + Co. KG, Victoriaallee 1, 22143, Hamburg, Niemcy, www.mueller.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Blink Rękawiczki lateksowe, 50 szt., M

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder