Beauty Test: ELVITAL(ELSEVE) Hydra Hyaluronic

Beauty Test: ELVITAL(ELSEVE) Hydra Hyaluronic

Seria ELVITAL (ELSEVE) Hydra Hyaluronic w ostatnich miesiącach stała się bardzo popularna wśród influencerów i w mediach społecznościowych. W oh feliz również rozpoczęliśmy testy i na początku kwietnia poprosiliśmy naszych obserwatorów, którzy zostali testerami, o ich opinie na temat tej serii. Chcieliśmy się dowiedzieć, czy nowa linia produktów do pielęgnacji włosów rzeczywiście spełnia to, co obiecuje. Trzy losowo wybrane kobiety testowały produkty przez dłuższy czas, dzięki czemu były w stanie dokładnie zaznajomić się z kosmetykami i wystawić na ich temat rzetelną opinię. Co myślą o ELVITAL (ELSEVE) Hydra Hyaluronic?

Poznaj naszych testerów:

Przedstawiamy: Sonja, Jezzi i Sabine, które były takie miłe i odpowiedziały na trzy krótkie pytania:

 1. Mój typ włosów
 2. Co bardzo podobało mi się w serii i jakie efekty zauważyłam
 3. Co mi się nie podobało

(Wszystkie testujące otrzymały 1x szampon, 1x odżywkę, 1x maskę do włosów i 1x serum nawilżające z serii Hydra Hyaluronic)

Oto odpowiedzi:

Sonia:

 1. Włosy długie, farbowane, lekko zniszczone
 2. Świetny design, włosy łatwo się rozczesują, nie są obciążone - świetny stosunek jakości do ceny!
 3. Włosy mogłyby później bardziej pachnieć (ale to tak naprawdę tylko niewielka wada)

Jezzi:

 1. Moje włosy są długie, gęste i pełne objętości, a dodatkowo kręcone z suchymi i zniszczonymi końcówkami,
 2. To, co najbardziej podobało mi się w tej serii, to to, że mogłam wyjśc z domu nie wykonując żadnej skomplikowanej stylizacji. Pielęgnacja kosmetykami wystarczała, aby w odczuwalny sposób ujarzmić moje włosy. Efekt odczułam natychmiast: moje włosy były bardziej miękkie niż kiedykolwiek.
 3. Nie podobało mi się to, że ten efekt nie utrzymuje się dłużej. Już po kilku dniach moje włosy znów były suche. Zaraz po użyciu kosmetyków wydawały się również znacznie bardziej puszyste, czego wolę unikać, ponieważ mam już bardzo gęste włosy. Ale udało mi się okiełznać objętość olejkiem do włosów od Loreal.

Mój wniosek: ta seria jest super fajna! Szczególnie spodobało mi się serum nawilżające. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja mają suche włosy i chcą wyjść z domu bez konieczności ich stylizacji.

Sabina:

 1. Krótkie, cienkie, suche włosy..
 2. Moje włosy są świeższe i nie przetłuszczają się tak szybko. Subtelny, przyjemny zapach.
 3. Świetna seria, mogę ją tylko polecić. (Nie ma na co narzekać.)

Ogólny wniosek:

Redakcja oh feliz jest zgodna: seria spełnia swoje obietnice, pielęgnuje włosy, nadaje objętość i dba o ich łatwe rozczesywanie. Zdecydowanie bardziej polecamy ją osobom o włosach cienkich i rzadkich, które potrzebują optycznie dodać im objętości. W przeciwieństwie do innych produktów ELVITAL (ELSEVE), zapach jest również dość powściągliwy (co niektórym z pewnością przypadnie do gustu).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za szczere odpowiedzi i czekamy na testy kolejnych produktów!

Nasz test Cię zaciekawił i chciałbyś wypróbować nową serię ELVITAL (ELSEVE)? Zerknij tutaj ->