Sodasan Mydło na prezent LOVE, 80 g

Idealne na prezent pełen miłości!

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(224,88 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Delikatny zapach
  • Bez mikroplastiku i substancji petrochemicznych
  • Biodegradowalna formuła

Kupowane często z Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

Sodasan Mydło na prezent LOVE, 80 g 17,99 zł (224,88 zł / kg)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml 51,00 zł (127,50 zł / l)
Cena całkowita: 68,99 zł
Opis

Z mydłem na prezent LOVE od sodasan możesz przenieść klimat kwitnącego ogrodu różanego prosto do swojej łazienki! To wyjątkowe mydło z olejkami roślinnymi tworzy kremową pianę przy każdym użyciu, opartą na wysokiej jakości organicznym maśle shea, które delikatnie otula skórę.

Delektując się delikatnym zapachem róż i dzikich owoców, wyselekcjonowane organiczne olejki naturalne zapewniają jedwabistą i elastyczną skórę całego ciała. Wegańska formuła jest nie tylko biodegradowalna, ale także wolna od GMO, sztucznych barwników, substancji zapachowych i konserwantów.

Nr art.: XBO-SCT-19046
Zawartość: 80 g
EAN: 4019886619462
Numer producenta: 19046
Marki: Sodasan
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: róża
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Mikroplastików, Zapachów syntetycznych, Barwników syntetycznych, Syntetycznych konserwantów
Certyfikaty: Vegan
Składniki (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil[2], Glycerin[1], Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Parfum, Citric Acid, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Sodium Hydroxyde, Citronellol[3], Geraniol[3], Linalool[3], Geranyl Acetate, Citral[3]

  1. wykonane z bio-składników
  2. Składniki z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. Składnik olejków eterycznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Mydło na prezent LOVE