Ze świata K-Beauty: Holika Holika

Ze świata K-Beauty: Holika Holika

Dzięki specjalnemu know-how, innowacyjnym koncepcjom pielęgnacji i wyjątkowym zabiegom pielęgnacyjnym, koreańskie produkty kosmetyczne od dawna wywołują zachwyt na całym świecie i są dla wielu niezbędne w codziennej pielęgnacji skóry. Coraz więcej osób korzysta ze skuteczność i wysokiej jakości składników koreańskich kosmetyków.

Cieszymy się z naszej pierwszej marki K-Beauty, dlatego chcemy opowiedzieć trochę więcej o południowokoreańskiej marce kosmetycznej Holika Holika !

Południowokoreańska marka kosmetyków Holika Holika należy do ENPRANI Co. Ltd. i została założona w 2010 roku. Marka szturmem wkroczyła na azjatycki rynek kosmetyczny i powoli, ale systematycznie zdobywała serca Europejczyków i mieszkańców Ameryki Północnej. Specjalna nazwa marki Holika Holika składa się z koreańskiego słowa „holida” oznaczającego „pokusę” i angielskiego sufiksu „-holic”, co oznacza coś w rodzaju „zależnego”.

Oprócz szerokiej gamy produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, marka Holika Holika oferuje również tanie produkty do makijażu, które zapewniają promienną cerę.

Nagradzana i innowacyjna pielęgnacja

Jednym z najbardziej znanych produktów tej marki jest Aloe 99% Soothing Gel. Kojący żel pielęgnacyjny w mgnieniu oka odświeża suchą i podrażnioną skórę.

Maseczki w płachcie z serii pielęgnacyjnej Pure Essence Sheet Masks są bardzo popularne i i dostępne w niezliczonych wariantach!

Seria pielęgnacyjna Good Cera jest idealna dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Zachwyca hipoalergicznymi i odżywczymi składnikami.

W przypadku wrażliwej i często podrażnionej skóry, która ma skłonność do stanów zapalnych, polecamy gamę produktów do pielęgnacji Less on Skin. Seria zachwyca szybko wchłaniającymi się teksturami, które nie zaburzają naturalnego oddychania komórek i nie pozostawiają tłustego filmu. Zawarty biosacharyd znany jest z wielu pozytywnych właściwości. Na szczególną uwagę zasługuje działanie nawilżające i ochrona przed szkodliwym wpływem środowiska!