Beauty Trends 2022

Beauty Trends 2022

Te urodowe trendy czekają na Ciebie w nowym roku!

Rok 2021 ponownie upłynął pod znakiem legginsów, dresowych spodni i maseczek we wszystkich kolorach i wzorach. Te „akcesoria” zapewne pozostaną z nami jeszcze przez jakiś czas, ale mamy nadzieję, że pandemia wkrótce się skończy! Z całą pewnością możemy powiedzieć, że ten czas nauczył nas jednej rzeczy: mniej znaczy więcej! Coraz częściej rezygnujemy z codziennego nakładania makijażu i mamy więcej odwagi, aby być naturalne. Wiele osób, zwłaszcza kobiet, stwierdziło, że ich cera znacznie się w tym czasie poprawiła, ponieważ nakładają na nią mniej produktów do makijażu.

Równiez i my uważamy, że obecny minimalistyczny trend jest świetny. Jednak wciąż czekamy na kilka najważniejszych makijażowych wydarzeń, które przyniesie rok 2022:

Rouge: Róże w sztyfcie lub w płynie będą w tym roku szczególnie popularne. Nie tylko na policzkach, ale również na ustach lub jako cień do powiek. Dodatkowo kremowy, delikatnie rozprowadzony na grzbiecie nosa róż wygląda wyjątkowo dobrze i zapewnia świeżo wyglądającą cerę.

Srebrne French Nails: Wiele gwiazd, takich jak np. Beyoncé, jest już fankami tego trendu i pokazuje się na Instagramie i podczas wielkich wydarzeń z błyszczącą, srebrną końcówką. Do tego trendu idealnie pasują również inne metaliczne lub błyszczące kolory!

Błyszczyk do ust: ukochane matowe kolory Kylie Jenner wywołały prawdziwe poruszenie. Nie można się temu dziwić: matowe produkty do ust są zwykle mocno napigmentowane i możesz za ich pomocą poprawić kontur ust. Niemniej jednak, teraz nadchodzi trend na błysk! Paleta barw obejmuje kolory od delikatnych róży po ultrabłyszczące czerwienie. Sprawdzony i umiłowany przez wiele kobiet błyszczyk do ust powraca na salony i żadna damska torebka się bez niego nie obejdzie!