tetesept Zakochani w nicnierobieniu - sól do kąpieli, 50 g

Delikatna pielęgnacja i pachnąca kąpiel z konfetti w kształcie serduszek

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(179,80 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Zapach truskawki i piwonii
  • Pielęgnuje i pozostawia skórę miękką w dotyku

Kupowane często z tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci - magia elfów, 40 ml

tetesept Zakochani w nicnierobieniu - sól do kąpieli, 50 g 8,99 zł (179,80 zł / kg)
tetesept Płyn do kąpieli dla dzieci - magia elfów, 40 ml 4,99 zł (124,75 zł / l)
Cena całkowita: 13,98 zł
Opis

Zakochani w nicnierobieniu - sól do kąpieli marki tetesept jest przeznaczona do skóry suchej, którą pielęgnuje i pozostawia miękką w dotyku.

Najważniejsze zalety:

  • Do skóry suchej: Odpowiednia specjalnie do potrzeb suchej skóry.
  • Delikatna pielęgnacja: Pielęgnuje skórę i pozostawia ją miękką w dotyku.
  • Owocowo-kwiatowy zapach: Oferuje delikatny zapach truskawki i piwonii.
  • Wyjątkowy dodatek: Zawiera małe konfetti w kształcie serduszek, które pojawia się w wodzie podczas kąpieli.

Nr art.: MUE-200002180
Zawartość: 50 g
EAN: 4008491126168
Numer producenta: 200002180
Marki: tetesept
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Składniki (INCI)

Maris Sal, Sucrose, Magnesium Carbonate, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Solanum Tuberosum Starch, Beta Vulgaris Extract, Lactoflavin, Xanthan Gum, Denatonium Benzoate, Parfum, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, CI 16185, CI 16255, CI 75470

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Zakochani w nicnierobieniu - sól do kąpieli

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder