Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni, 500 ml

Blask bez smug

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(35,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich gładkich powierzchni
  • Z czystym alkoholem
  • Bez konserwantów

Kupowane często z Sodasan Czysta soda kalcynowana, 500 g

Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni, 500 ml 17,99 zł (35,98 zł / l)
Sodasan Czysta soda kalcynowana, 500 g 22,99 zł (45,98 zł / kg)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Ekologiczne środek do czyszczenia powierzchni i szkła SODASAN czyści gładkie powierzchnie bez smug. Nie zawiera środków powierzchniowo czynnych, dlatego nadaje się do stosowania ze ściereczkami z mikrofibry.

Cechy:

  • brak środków powierzchniowo czynnych lub enzymów
  • nadaje się do okien, luster, płytek i płytek
  • bez konserwantów
  • z czystym alkoholem
  • butelka wykonana w 100% z recyklingu PET
  • pH: 5,0 - 7,0

Stosowanie:
Najpierw usuń silne zabrudzenia z czyszczonej powierzchni. Następnie spryskać produkt równomiernie na powierzchni, a następnie wytrzeć do sucha niestrzępiącą się szmatką.

Nr art.: XBO-SO-1906
Zawartość: 500 ml
EAN: 4019886019002
Numer producenta: 1906
Marki: Sodasan
Bez: Syntetycznych konserwantów
Efekt czyszczenia: Przeciw brudowi
Certyfikaty: Vegan, PETA approved
Skład

> 30% woda, < 5 % etanol[1], środki powierzchniowo czynne niejonowe (środki powierzchniowo czynne cukrowe), alginian, cytrynian

  1. Bioalkohol
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Środek do czyszczenia szyb i powierzchni

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder