Swiffer Dry ściereczki do mopa, opakowanie uzupełniające (suche), 36 szt.

Pochłaniają kurz i włosy, nie pozostawiają śladów

32,92 zł 36,99 zł -11%

(0,91 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 36 szt.

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Struktura włókien 3D
  • Efekt magnetyczny
  • Do szybkiego czyszczenia

Kupowane często z Swiffer Mokre ściereczki do mopa, opakowanie uzupełniające, 24 szt.

Swiffer Dry ściereczki do mopa, opakowanie uzupełniające (suche), 36 szt. 32,92 zł (0,91 zł / szt.)
Swiffer Mokre ściereczki do mopa, opakowanie uzupełniające, 24 szt. 34,92 zł (1,46 zł / szt.)
Cena całkowita: 67,84 zł
Opis

Szybkie czyszczenie podłogi na sucho i usuwanie kurzu, sierści (zwierząt domowych) i cząstek bez pozostawiania śladów jest bardzo łatwe dzięki ściereczkom Swiffer Dry. Ściereczki do czyszczenia podłóg na sucho są mocowane do mopa podłogowego Swiffer i gotowe. Włókna o unikalnej strukturze 3D zbierają do 3 razy więcej brudu, kurzu i włosów oraz zatrzymują brud dzięki efektowi magnetycznemu. Idealne do mopowania wszystkich powierzchni podłogowych.

Nr art.: MUE-545476
Zawartość: 36 szt.
EAN: 8700216677363
Numer producenta: 545476
Marki: Swiffer
Efekt czyszczenia: Przeciw włosom, Przeciw brudowi
Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Swiffer Dry ściereczki do mopa, opakowanie uzupełniające (suche)

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder