Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml

Niezawodna pielęgnacja przeciwłupieżowa i uczucie świeżości każdego dnia

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(75,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 800 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i skóry głowy
  • Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja
  • Z piroktonem olaminy i pantenolem

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml 60,00 zł (75,00 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 Classic Clean marki Head & Shoulders łączy szampon i odżywkę do codziennego mycia włosów. Jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i skóry głowy oraz pozostawia uczucie czystości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja 2w1: Łączy szampon przeciwłupieżowy i odżywkę w jednym produkcie.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza włosy i nadaje im zadbany wygląd.
  • Trio składników pielęgnujących: Formuła zawiera pirokton olaminy, niacynamid i pantenol.
  • pH przyjazne dla skóry: Zapewnia odpowiednio dopasowaną pielęgnację do każdego rodzaju włosów i skóry głowy ze skłonnością do łupieżu.
  • Łatwe dozowanie: Praktyczna pompka umożliwia wygodne stosowanie.

Nr art.: MUE-16423359
Zawartość: 800 ml
EAN: 8700216423359
Numer producenta: 16423359
Marki: Head & Shoulders
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Classic Clean 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder