Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie cytrus & oliwka, 300 ml

Praktyczne i dekoracyjne z trwałego ekologicznego olejku roślinnego

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(66,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Wykonane z pielęgnującego organicznego olejku z oliwki
  • Naturalny zapach dzięki zawartym czystym olejkom eterycznym
  • Wolne od barwników, konserwantów
  • Certfikat Ecocert i wegańskie

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie cytrus & oliwka, 300 ml 19,99 zł (66,63 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Organiczne mydło w płynie z olejkiem roślinnym cytrus & oliwka

Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie od Sodasan jest tworzone w specjalnie rozwiniętej niskiej temperaturze w procesie zmydlania, aby zagwarantować optymalną jakość. Ma uniwersalne zastosowanie, w praktycznym dozowniku, zarówno w łazience i WC jak również w kuchni i warsztacie.

Cechy:

  • łagodne i odżywczye organiczne mydło z olejkiem roślinnym
  • pozostawia delikatne uczucie skóry i delikatny, naturalny zapach
  • nawilża i wspiera odbudowę naturalnej bariery skóry

Zastosowanie:
Nałożyć dwa lub jedno wyciśnięcie na dłonie, napienić wodą i rozdzielić. Następnie spłukać klarowną wodą.

Nr art.: XBO-SO-7736
Zawartość: 300 ml
EAN: 4019886077361
Numer producenta: 7736
Marki: Sodasan
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: cytrusowy
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Barwników, Syntetycznych konserwantów
Certyfikaty: Vegan, PETA approved
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Sunflowerseedate, Potassium Olivate[1], Alcohol Denat, Glycerin[1], Potassium Citrate, Parfum, Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellal[2]

  1. wykonane z bio-składników
  2. Składnik olejków eterycznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Sodasan GmbH, Rudolf-Diesel-Str. 19, 26670, Uplengen, Niemcy, mg@sodasan.com, www.sodasan.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Sodasan Organiczne mydło z olejkiem roślinnym w płynie cytrus & oliwka