AQUAglide Lubrykant - neutralny, 50 ml

Lubrykant na bazie wody

30,10 zł 33,99 zł -11%

(602,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Rozpuszczalny w wodzie
  • Formuła beztłuszczowa
  • Kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

AQUAglide Lubrykant - neutralny, 50 ml 30,10 zł (602,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 65,07 zł (260,28 zł / l)
Cena całkowita: 95,17 zł
Opis

Neutralny lubrykant AQUAglide na bazie wody jest rozpuszczalny w wodzie, nie zawiera tłuszczu i jest kompatybilny z prezerwatywami lateksowymi.

Nr art.: XEC-JOYD-11702
Zawartość: 50 ml
EAN: 4028403117022
Numer producenta: 11702
Marki: AQUAglide
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Phenoxyethanol, Allantoin, Benzoic Acid

Porady dotyczące prezerwatyw i lubrykantów
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JOYDIVISION International GmbH, Eckenerstraße 3, 30179 , Hannover, Niemcy, eMail@JOYDIVISION.de, www.joydivision.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AQUAglide Lubrykant - neutralny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder