Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose, 475 ml

Elegancki zapach i łagodne, wszechstronne oczyszczanie

87,00 zł

(183,16 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 475 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów skóry
  • Z cennych olejków ekologicznych
  • Do twarzy, dłoni, włosów i nie tylko
  • Potrójnie skoncentrowane

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose, 475 ml 87,00 zł (183,16 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - rozmaryn i imbir, 250 ml 16,99 zł (67,96 zł / l)
Cena całkowita: 103,99 zł
Opis

Delikatne 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose urzeka świeżym, naturalnym zapachem róży. Potrójnie skoncentrowana formuła na bazie zmydlonych organicznych olejów roślinnych łagodnie oczyszcza skórę i wspiera jej codzienną pielęgnację. Kwiatowy aromat róży jest lekki, świeży i przyjemnie subtelny.

Sposób użycia: nanieść 2–3 krople mydła na dłoń, delikatnie spienić, rozprowadzić na skórze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Nr art.: XDK-DRBE-DOLRO16
Zawartość: 475 ml
EAN: 018787778166
Numer producenta: DOLRO16
Marki: Dr. Bronner's
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Nuty zapachowe: kwiatowy, róża
Właściwości produktu: Vegan
Certyfikaty: NaTrue, BDIH, Vegan
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Parfum, Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Citral[3], Citronellal[3], Geraniol[3], Linalool[3]

  1. Certyfikat Sprawiedliwego Handlu
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  3. z naturalnych olejków eterycznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Rose