tetesept Spokój i relaks - koncentrat do kąpieli, 125 ml

Przyjemny komfort skóry podczas kąpieli i po niej

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(199,92 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Z olejkami eterycznymi
  • Z ekstraktem z jaśminu
  • Bez mikroplastiku

Kupowane często z tetesept Sól morska - spokój i odprężenie, 80 g

tetesept Spokój i relaks - koncentrat do kąpieli, 125 ml 24,99 zł (199,92 zł / l)
tetesept Sól morska - spokój i odprężenie, 80 g 4,99 zł (62,38 zł / kg)
Cena całkowita: 29,98 zł
Opis

Spokój i relaks - koncentrat do kąpieli marki tetesept to kosmetyk do kąpieli, który zapewnia komfort skóry podczas kąpieli i po niej.

Najważniejsze zalety:

  • Olejki eteryczne: Zawiera połączenie olejków z lawendy, pomarańczy i melisy indyjskiej oraz ekstrakt z jaśminu.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.
  • Bez składników pochodzenia zwierzęcego: Formuła nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Komfort skóry: Pozostawia skórę przyjemnie wypielęgnowaną.

Sposób użycia: Dodać ok. 1 nakrętkę produktu do pełnej wanny z wodą o temperaturze 35–38°C. Zalecany czas kąpieli wynosi 10–15 minut.


Nr art.: MUE-200000149
Zawartość: 125 ml
EAN: 4008491112451
Numer producenta: 200000149
Marki: tetesept
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-3 Caprate/Caprylate/Succinate, Citrus Aurantium Peel Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Lavandula Oil/Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Juniperus Mexicana Oil, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Vanillin, CI 42051

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Spokój i relaks - koncentrat do kąpieli