Terra Naturi Espresso Yourself - Krem do rąk, 50 ml

Bogata pielęgnacja i ochrona przed przesuszeniem

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(279,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wymagającej pielęgnacji
  • Z kofeiną bio i masłem kakaowym bio
  • Nawilżenie i ochrona przed przesuszeniem

Kupowane często z Terra Naturi SMOOTH Kremowy balsam olejowy, 200 ml

Terra Naturi Espresso Yourself - Krem do rąk, 50 ml 13,99 zł (279,80 zł / l)
Terra Naturi SMOOTH Kremowy balsam olejowy, 200 ml 15,99 zł (79,95 zł / l)
Cena całkowita: 29,98 zł
Opis

Espresso Yourself - Krem do rąk od Terra Naturi to bogaty krem do rąk przeznaczony do skóry wymagającej pielęgnacji. Formuła nawilża dłonie i chroni je przed przesuszeniem.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kompleks pielęgnacyjny: Zawiera kofeinę bio i masło kakaowe bio.
  • Intensywne nawilżenie: Dostarcza dłoniom wilgoci.
  • Ochrona przed przesuszeniem: Niezawodnie chroni wymagającą skórę przed wysuszeniem.

Nr art.: MUE-6373300
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200311198320
Numer producenta: 6373300
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Niemcy, www.logocos.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi Espresso Yourself - Krem do rąk

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder