bebe Pielęgnujące chusteczki oczyszczające, 25 szt.

Delikatne oczyszczanie twarzy i dokładne usuwanie makijażu

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(0,52 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Z technologią micelarną i wodą kokosową
  • Wegańska formuła, bez spłukiwania

Kupowane często z bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml

bebe Pielęgnujące chusteczki oczyszczające, 25 szt. 12,99 zł (0,52 zł / szt.)
bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Pielęgnujące chusteczki oczyszczające bebe zapewniają dokładne i delikatne oczyszczanie twarzy oraz zostały opracowane specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wrażliwej. Bez trudu usuwają nawet trwały makijaż oraz do 99% wodoodpornego makijażu, bez konieczności spłukiwania wodą.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Skuteczna technologia micelarna: Dokładnie i delikatnie usuwają makijaż oraz do 99% wodoodpornego makijażu.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do twarzy, okolic oczu, ust i szyi.
  • Starannie dobrana formuła: Wegańska formuła z wodą kokosową pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
  • Do skóry wrażliwej: Specjalnie dostosowane do potrzeb skóry suchej i wrażliwej.
  • Wygodne stosowanie: Umożliwiają szybkie oczyszczanie bez konieczności spłukiwania.

Nr art.: MUE-908271
Zawartość: 25 szt.
EAN: 3574661876627
Numer producenta: 908271
Marki: bebe
Informacje prawne
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Pielęgnujące chusteczki oczyszczające