Persil Deep Clean Universal - proszek do prania, 220 g

Promienna czystość i higieniczna świeżość prania

Nowość w sklepie!

14,99 zł

(68,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 220 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Z technologią Deep Clean
  • Wnika głęboko we włókna
  • Długotrwała świeżość

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Persil Deep Clean Universal - proszek do prania, 220 g 14,99 zł (68,14 zł / kg)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 29,98 zł
Opis

Deep Clean Universal - proszek do prania marki Persil zapewnia promienną czystość prania i skutecznie usuwa uporczywe plamy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Technologia Deep Clean: Wnika głęboko we włókna, aby usuwać nawet najmniejsze cząsteczki zabrudzeń.
  • Promienna czystość: Dokładnie usuwa z prania uporczywe zabrudzenia.
  • Higiena i świeżość: Pomaga zachować higieniczną świeżość pralki i zapewnia długotrwałą świeżość prania.

Nr art.: MUE-2952467
Zawartość: 220 g
EAN: 9000101805451
Numer producenta: 2952467
Marki: Persil
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

15 –30% wybielacz na bazie tlenu, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, zeolity, fosforany, polikarboksylany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy (linalol)

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P101 - W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P280 - Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Persil Deep Clean Universal - proszek do prania