SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml

Ekstra mocne utrwalenie i łatwa stylizacja na co dzień

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Egzotyczny zapach kokosa
  • Ekstra mocne utrwalenie i wegańska formuła

Kupowane często z SWISS-O-PAR Kokosowy żel do stylizacji włosów, 150 ml

SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
SWISS-O-PAR Kokosowy żel do stylizacji włosów, 150 ml 17,99 zł (119,93 zł / l)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Kokosowe mleczko do stylizacji włosów marki SWISS-O-PAR to krem do każdego rodzaju włosów, odpowiedni do codziennej stylizacji. Pomaga nadać włosom zadbany wygląd i ułatwia układanie fryzury.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia ekstra mocne utrwalenie różnych fryzur.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na włosach egzotyczny zapach kokosa.
  • Wegańska formuła: Odpowiednia do codziennego stosowania przy każdym rodzaju włosów.
  • Łatwe wyczesywanie: Łatwo wyczesuje się z włosów bez pozostawiania osadu.

Sposób użycia: Nakładać punktowo na suche lub osuszone ręcznikiem włosy, a następnie pozostawić do wyschnięcia na powietrzu lub wysuszyć suszarką.


Nr art.: MUE-6451
Zawartość: 150 ml
EAN: 4104260064515
Numer producenta: 6451
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów