myRapunzel! - Jak koszmar stał się bajką!

myRapunzel! - Jak koszmar stał się bajką!

Historia rodem z filmu: bardzo bolesne doświadczenie, w tym wypadanie włosów, było wylęgarnią podstawowej idei marki myRapunzel. Opowiemy Ci wyjątkową historię powstania tej marki i przedstawimy osoby, które za nią stoją.

Jak to się zaczęło:

Koszmar dla wszystkich dbających o włosy. Założycielka myRapunzel, Fjolla, opowiada: „Ze względu na chemiczne składniki moich poprzednich produktów do pielęgnacji włosów, kilka lat temu cierpiałam na bardzo poważną infekcję skóry głowy i przez długi czas byłam poddawana leczeniu. Ten nieznośnie bolesny koszmar spowodował ekstremalną utratę włosów - straciłam jedną czwartą moich długich włosów!”. To właśnie to doświadczenie ukształtowało założycielkę tak bardzo, że postanowiła stworzyć własne produkty do pielęgnacji włosów. Takie, którym można bez wahania zaufać i nie trzeba się obawiać szkodliwych skutków ubocznych.

Co znajdziesz w produktach?

myRapunzel wykorzystuje wyłącznie naturalne i przyjazne dla zdrowia składniki, które w żaden sposób nie szkodzą włosom ani zdrowiu. Założycielka przywiązuje szczególną wagę do regionalności oraz zrównoważonego rozwoju i pozyskuje surowce z certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego w Austrii. Aby jak najlepiej zachować właściwości składników odżywczych, przetwarza się je delikatnie i tylko w minimalnym stopniu. Z czasem także produkcję przeniesiono do Austrii, aby uniknąć długich tras transportowych do Niemiec.

Wraz ze swoim zespołem Fjolla daje swoim klientom wyjątkową obietnicę, której bezwarunkowo się trzyma: wysokiej jakości produkty z naturalnymi i przyjaznymi dla zdrowia składnikami, które zawierają dokładnie to, czego potrzebują Twoje włosy - bez żadnych kompromisów!

  • Bez parabenów, siarczanów, DEA (dietanoloaminy), MEA (monoetanoloaminy) i TEA (trietanoloaminy)
  • Brak składników aktywnych hormonalnie
  • Brak syntetycznych zapachów i kolorów
  • Tłoczone na zimno naturalne oleje w celu zachowania składników odżywczych
  • Bez testów na zwierzętach
  • Wszystkie składniki są przyjazne dla środowiska i biodegradowalne

PETA Vegan Beauty Awards

W 2021 roku ta wyjątkowa firma otrzymała nagrodę PETA Vegan Beauty Award w kategorii „Najlepsza pielęgnacja włosów”!

„myRapunzel pokazuje we wzorowy sposób, że składniki zwierzęce i testy na zwierzętach to już przeszłość i że można tworzyć wegańskie, nowoczesne i skuteczne produkty. Mamy nadzieję, że wiele innych firm zainspiruje się tą pionierską pracą”.

– Cytat pochodzi z niemieckiego oddziału PETA

Odkryj produkty do pielęgnacji włosów, których możesz używać z czystym sumieniem >myRapunzel< >>