Somat Excellence Duo-Gel - żel do zmywarki, 1,62 l

Skuteczne czyszczenie i olśniewający połysk naczyń

Nowość w sklepie!

96,00 zł

(59,26 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 1,62 l

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Skuteczna formuła żelowa
  • Silne działanie odtłuszczające i dogłębne czyszczenie
  • Ochrona przed zaciekami

Kupowane często z Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml

Somat Excellence Duo-Gel - żel do zmywarki, 1,62 l 96,00 zł (59,26 zł / l)
Somat Nabłyszczacz do zmywarki Lemon, 750 ml 23,99 zł (31,99 zł / l)
Cena całkowita: 119,99 zł
Opis

Excellence Duo-Gel - żel do zmywarki marki Somat zapewnia skuteczne czyszczenie i lśniąco czyste naczynia. Połączenie dwóch uzupełniających się formuł zapewnia silne działanie odtłuszczające oraz dogłębne usuwanie przypalonych zabrudzeń.

Najważniejsze zalety:

  • Skuteczne czyszczenie: Natychmiast aktywna formuła żelowa zapewnia czyste naczynia także w programach Eco z niską temperaturą oraz w programach krótkich.
  • Silne działanie: Zapewnia dogłębne czyszczenie przypalonych zabrudzeń i wysoką skuteczność odtłuszczania.
  • Ochrona i połysk: Chroni przed zaciekami powodowanymi przez twardą wodę i nadaje szkłu oraz naczyniom dodatkowy połysk.
  • Higieniczny efekt: Dwie uzupełniające się formuły zapewniają higieniczną czystość.

Nr art.: MUE-2977817
Zawartość: 1,62 l
EAN: 9000101817317
Numer producenta: 2977817
Marki: Somat
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, polikarboksylany, enzymy, zapachy, środki konserwujące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel Magyarorszag Operations Kft., Lechner Ödön fasor 10/B, 1095, Budapest, Węgry, henkel.hungary@henkel.com, www.henkel.hu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Somat Excellence Duo-Gel - żel do zmywarki

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder