SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom, 50 ml

Skuteczna ochrona przed komarami i kleszczami dla całej rodziny

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(259,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla dzieci od 2. roku życia
  • Z ikarydyną i wegańskim jedwabiem
  • Do 10 godzin ochrony przed komarami

Kupowane często z SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom, 50 ml 12,99 zł (259,80 zł / l)
SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
Cena całkowita: 22,98 zł
Opis

Ultra Protect - spray przeciw owadom marki SARAZEN zapewnia ochronę przed komarami występującymi lokalnie i w tropikach oraz przed kleszczami. Dzięki formule z wegańskim jedwabiem pozostawia skórę przyjemną w dotyku.

Najważniejsze zalety:

  • Długotrwała ochrona: Chroni do 10 godzin przed komarami i do 12 godzin przed kleszczami.
  • Formuła z substancją czynną: Opiera się na ikarydynie (Saltidin®) ze składnikami wzmacniającymi działanie.
  • Przyjemna konsystencja: Nie klei się, przyjemnie się wchłania i ma subtelny zapach.
  • Dla dzieci: Odpowiedni już dla dzieci od 2. roku życia.

Sposób użycia: W przypadku stosowania na twarz najpierw rozpylić produkt na dłonie i nakładać oszczędnie. Omijać okolice oczu i ust.


Nr art.: MUE-101261
Zawartość: 50 ml
EAN: 2200293851954
Numer producenta: 101261
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: skóra normalna
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Stężenie składnika aktywnego
Stężenie składnika aktywnego na 100 g
sec-Butylo-2-(2-hydroksyetylo)piperydyno-1-karboksylan (Ikarydyna) 15 g
Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • EUH 210 - Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Ultra Protect - spray przeciw owadom

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder