SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml

Ukierunkowana pielęgnacja i chłodzenie przy podrażnieniach skóry

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(333,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Na ukąszenia owadów i oparzenia
  • Żel chłodzący do stosowania zewnętrznego
  • Dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia

Kupowane często z ENZBORN StichStopp Spray przeciwko owadom, 120 ml

SARAZEN Żel chłodzący, 30 ml 9,99 zł (333,00 zł / l)
ENZBORN StichStopp Spray przeciwko owadom, 120 ml 37,99 zł (316,58 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Żel chłodzący marki SARAZEN jest przeznaczony do pielęgnacji skóry przy podrażnieniach spowodowanych ukąszeniami owadów, lekkimi oparzeniami i oparzeniami gorącą cieczą. Jest odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia.

Najważniejsze zalety:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni przy ukąszeniach owadów, lekkich oparzeniach i oparzeniach gorącą cieczą.
  • Efekt chłodzący: Opracowany specjalnie jako żel chłodzący do zewnętrznej pielęgnacji skóry.
  • Dla całej rodziny: Odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 3. roku życia.

Sposób użycia: Wyłącznie do użytku zewnętrznego.


Nr art.: MUE-60011892
Zawartość: 30 ml
EAN: 4053776000183
Numer producenta: 60011892
Marki: SARAZEN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SARAZEN Żel chłodzący