Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający, 250 ml

Intensywna pielęgnacja nawilżająca wspierająca barierę skóry głowy

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej i wrażliwej skóry głowy
  • Nawilża dzięki ceramidom
  • Bez siarczanowych substancji myjących i silikonów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Szampon DERMAXPRO Pure Hydration marki Head & Shoulders to płynny szampon przeciwłupieżowy przeznaczony do suchej, wrażliwej i łuszczącej się skóry głowy oraz włosów. Nawilża i wzmacnia barierę skóry głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do wrażliwej skóry głowy: Odpowiedni do suchej, łuszczącej się i wrażliwej skóry głowy oraz włosów.
  • Wzmacnia barierę ochronną: Wspiera odbudowę bariery ochronnej na powierzchni skóry głowy.
  • Nawilżająca formuła: Nawilża i może pomagać zmniejszać swędzenie oraz suchość skóry.
  • Wybrane składniki: Zawiera kompleks ceramidów i nie zawiera siarczanowych substancji myjących, silikonów ani barwników.

Nr art.: MUE-30099301
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530099301
Numer producenta: 30099301
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający