Head & Shoulders Apple Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml

Praktyczne połączenie pielęgnacji i oczyszczania 2w1 do codziennego mycia włosów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(75,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 800 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i skóry głowy
  • Zapach zielonych jabłek
  • Szampon i odżywka 2w1

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders Apple Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką, 800 ml 60,00 zł (75,00 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy z odżywką 2w1 Apple Fresh marki Head & Shoulders łączy oczyszczanie i pielęgnację do codziennego stosowania przy każdym rodzaju włosów i skóry głowy. Skutecznie oczyszcza i pielęgnuje włosy, pozostawiając świeży zapach zielonych jabłek.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja 2w1: Łączy szampon i odżywkę, zapewniając czysty i zadbany wygląd włosów.
  • Do każdego rodzaju: Formuła o zrównoważonym pH jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów i skóry głowy.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy miękkie w dotyku.
  • Formuła Microbiome Balance: Wspiera równowagę skóry głowy przy codziennym stosowaniu.
  • Łatwe stosowanie: Praktyczna pompka umożliwia wygodne dozowanie.

Nr art.: MUE-16423328
Zawartość: 800 ml
EAN: 8700216423328
Numer producenta: 16423328
Marki: Head & Shoulders
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Apple Fresh 2 w 1 – szampon przeciwłupieżowy z odżywką

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder