Lenor Płyn do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 4,50 l

Dokładna czystość i świeżość kolorowych tkanin

Nowość w sklepie!

128,00 zł

(28,44 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do kolorowych tkanin
  • Dogłębna czystość i ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami
  • Długotrwała świeżość także w zimnej wodzie

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Płyn do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 4,50 l 128,00 zł (28,44 zł / l)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 144,99 zł
Opis

Płyn do prania kolorów Amethyst & floral bouquet marki Lenor jest przeznaczony do kolorowych tkanin i pomaga zachować czystość oraz długotrwałą świeżość. Formuła dogłębnego czyszczenia skutecznie usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do kolorowych tkanin: Dokładnie pierze kolorowe materiały.
  • Formuła dogłębnego czyszczenia: Skutecznie usuwa zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy.
  • Skuteczność w zimnej wodzie: Pomaga chronić przed nieprzyjemnymi zapachami i zapewnia długotrwałą świeżość także w niskich temperaturach.
  • Do wstępnego usuwania plam: Nadaje się do wstępnego stosowania na zabrudzone miejsca.
  • Łatwa aplikacja: Nakrętkę z odmierzoną ilością płynu można umieścić bezpośrednio w bębnie pralki.

Nr art.: MUE-30174572
Zawartość: 4,50 l
EAN: 8006530174572
Numer producenta: 30174572
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

amylosalicylan, cytronellol, Eucalyptus Globulus Oil, linalol, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny, 5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, mydło, enzymy, środki konserwujące, benzizotiazolinony, zapachy

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
  • P301+P312 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Płyn do prania kolorów Amethyst & floral bouquet