Hansaplast Plastry Psi Patrol, 20 szt.

Mocna ochrona i motywy PAW Patrol

18,99 zł

(0,95 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wrażliwej skóry dzieci
  • Pewne trzymanie
  • Ochrona drobnych ran

Kupowane często z Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

Hansaplast Plastry Psi Patrol, 20 szt. 18,99 zł (0,95 zł / szt.)
Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
Cena całkowita: 64,98 zł
Opis

Te kolorowe plastry z motywami towarzyszą małym odkrywcom przy każdym drobnym urazie i zawierają 20 różnych obrazków bohaterów Psiego Patrolu. Materiał jest wyjątkowo delikatny dla skóry i można go łatwo usunąć. Każda rana jest miękko chroniona przez opatrunek, a niezawodny klej sprawia, że plaster nie przesuwa się nawet podczas zabawy.

Nr art.: MUE-48711-01010-48
Zawartość: 20 szt.
EAN: 4005800348594
Numer producenta: 48711-01010-48
Marki: Hansaplast
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hansaplast Plastry Psi Patrol