syoss Max Hold - wosk do stylizacji włosów, 150 ml

Mocna kontrola stylizacji i gładkie wykończenie włosów

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(153,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do stosowania na suchych włosach
  • Mocna kontrola stylizacji (poziom utrwalenia 5)
  • Bez silikonów i alkoholu

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Max Hold - wosk do stylizacji włosów, 150 ml 22,99 zł (153,27 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 82,99 zł
Opis

Max Hold - wosk do stylizacji włosów marki Syoss zapewnia długotrwały efekt i mocną kontrolę stylizacji. Nadaje włosom kształt, połysk i wyraźnie zdefiniowaną strukturę bez ich obciążania.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia poziom utrwalenia 5 dla skutecznego i długotrwałego efektu.
  • Gładkie wykończenie: Nadaje włosom kształt i połysk bez sklejania i pozostawiania widocznych pozostałości.
  • Pielęgnujący kompleks: Zawiera kompleks witamin z pantenolem i niacynamidem.
  • Clean Styling: Formuła bez silikonów i alkoholu etylowego.

Sposób użycia: Stosować na suche włosy.


Nr art.: MUE-SYMXW
Zawartość: 150 ml
EAN: 4015100190526
Numer producenta: SYMXW
Marki: syoss
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Max Hold - wosk do stylizacji włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder