GARNIER SkinActive Micelarna woda oczyszczająca z węglem aktywnym, 400 ml

Oczyszcza i rozjaśnia skórę

25,28 zł 28,99 zł -13%

(63,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry niedoskonałej z zaskórnikami
  • Do twarzy, oczu i ust
  • Również jako środek do demakijażu

Kupowane często z GARNIER Salicylic Fresh & Matte - Nawilżający krem sorbetowy, 85 g

GARNIER SkinActive Micelarna woda oczyszczająca z węglem aktywnym, 400 ml 25,28 zł (63,20 zł / l)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte - Nawilżający krem sorbetowy, 85 g 24,48 zł (288,00 zł / kg)
Cena całkowita: 49,76 zł
Opis

Zanieczyszczona skóra wymaga pielęgnacji dostosowanej do rodzaju cery. Dotyczy to również oczyszczania twarzy. Z płynem micelarnym SkinActive z węglem aktywnym jesteś na dobrej drodze.

Kosmetyk o lekkiej żelowej konsystencji służy do oczyszczania i demakijażu twarzy, oczu i ust. Bez wysiłku usuwa makijaż i brud, a także może być częścią rutynowego oczyszczania twarzy, jeśli Twoja skóra jest podatna na przebarwienia i zaskórniki.

Nr art.: MUE-C6683800
Zawartość: 400 ml
EAN: 3600542450225
Numer producenta: C6683800
Marki: GARNIER
Linia produktów: Skin Active / Skin Naturals
Rodzaj skóry: skóra z zanieczyszczeniami
Bez: Testowania na zwierzętach
Certyfikaty: Leaping Bunny
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Zastosowanie: Nasącz wacik wodą micelarną i delikatnie przetrzyj twarz, usta i zamknięte oczy. Nie jest konieczne spłukiwanie wodą.
Składniki (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Carbomer, Sodium Hydroxyde, Alcohol Denat, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polysorbate-20, Sodium Dehydroacetate, Salicylic Acid, Benzoic Acid, Parfum, F.i.l. Z289355/1

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: L'ORÉAL Deutschland GmbH Bereich Garnier, Johannstrasse 1, 40476, Düsseldorf, Niemcy, www.garnier.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GARNIER SkinActive Micelarna woda oczyszczająca z węglem aktywnym

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder