Duchesse Bezzapachowy płyn do higieny intymnej, 500 ml

Delikatne i łagodne oczyszczanie okolic intymnych

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(27,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z kwasem mlekowym i ekstraktem z żurawiny
  • Bez substancji zapachowych, alkoholu i barwników

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

Duchesse Bezzapachowy płyn do higieny intymnej, 500 ml 13,99 zł (27,98 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Bezzapachowy płyn do higieny intymnej DUCHESSE wyjątkowo delikatnie i łagodnie oczyszcza kobiece okolice intymne. Jego bezmydłowa formuła jest odpowiednia do codziennego stosowania przy każdym rodzaju skóry.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatna formuła: Bezmydłowe oczyszczanie bez substancji zapachowych, alkoholu i barwników.
  • Odpowiednio dobrane składniki: Formuła z kwasem mlekowym i ekstraktem z żurawiny wspiera naturalną florę okolic intymnych.
  • Optymalne pH: Dokładnie dopasowane do fizjologicznego pH okolic intymnych.
  • Bardziej zrównoważone opakowanie: Wkład uzupełniający pozwala ograniczyć ilość odpadów w porównaniu z tradycyjnymi butelkami.

Nr art.: MUE-5110
Zawartość: 500 ml
EAN: 2200295537160
Numer producenta: 5110
Marki: Duchesse
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Disodium Coco-Glucoside Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vaccinium Oxycoccos Fruit Extract

Informacje prawne
Producent: Heinrich Hagner GmbH & Co, Farinastraße 1-9, 72250, Freudenstadt, Niemcy, chh-cosmetic.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Bezzapachowy płyn do higieny intymnej

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder