BULLDOG Original Shave Gel - żel do golenia, 30 ml

Komfortowe golenie i łagodny poślizg ostrza

Nowość w sklepie!

11,99 zł

(399,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do męskiej skóry
  • Z aloesem, olejem z lnianki i zieloną herbatą
  • Bez sztucznych barwników i substancji zapachowych

Kupowane często z BULLDOG Original Wkłady wymienne do maszynki - 4 sztuki, 4 szt.

BULLDOG Original Shave Gel - żel do golenia, 30 ml 11,99 zł (399,67 zł / l)
BULLDOG Original Wkłady wymienne do maszynki - 4 sztuki, 4 szt. 45,99 zł (11,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 57,98 zł
Opis

Original Shave Gel - żel do golenia marki BULLDOG został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach męskiej skóry i pomaga odpowiednio przygotować zarost do golenia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatny poślizg: Ułatwia płynne przesuwanie ostrza podczas golenia.
  • Wybrana formuła: Zawiera aloes, olej z lnianki i zieloną herbatę.
  • Praktyczna konsystencja: Przezroczysty żel łatwo rozprowadza się po skórze.
  • Delikatna formuła: Bez sztucznych barwników i substancji zapachowych.
  • Przyjemne wykończenie: Po goleniu pozostawia skórę świeżą i zadbaną.

Nr art.: MUE-X301220003
Zawartość: 30 ml
EAN: 5060144641502
Numer producenta: X301220003
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Original Shave Gel - żel do golenia