ENZBORN Wazelina oryginał, 100 ml

Uniwersalna pielęgnacja skóry

15,63 zł 17,99 zł -13%

(156,30 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla małego i dużego
  • Dla mocno zniszczonych partii ciała
  • Testowany dermatologicznie

Kupowane często z ENZBORN Morze Martwe Żel pod prysznic, 400 ml

ENZBORN Wazelina oryginał, 100 ml 15,63 zł (156,30 zł / l)
ENZBORN Morze Martwe Żel pod prysznic, 400 ml 35,33 zł (88,33 zł / l)
Cena całkowita: 50,96 zł
Opis

Oryginalna wazelina ENZBORN jest do Twojej dyspozycji w każdym roku życia. Ponieważ mocno zniszczone partie ciała wymagają skutecznej pielęgnacji, na której można polegać.

  • Dermatologicznie potwierdzona zgodność ze skórą

Uwaga: nie stosuj na otwartych ranach.

Nr art.: XVA-EM-62024
Zawartość: 100 ml
EAN: 4105170620242
Numer producenta: 62024
Marki: ENZBORN
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Petrolatum

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Ferdinand Eimermacher GmbH & Co. KG, Westring 24, 48356, Nordwalde, Niemcy, www.eimermacher-gruppe.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla ENZBORN Wazelina oryginał

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena