Duchesse Wczesny test ciążowy, 2 szt.

Szybki wynik i łatwe użycie

Nowość w sklepie!

48,99 zł

(24,50 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do stosowania od 4 dni przed spodziewanym terminem miesiączki
  • Ponad 99% wiarygodności
  • Wynik już po 3 minutach

Kupowane często z Duchesse Test owulacyjuny, 10 szt.

Duchesse Wczesny test ciążowy, 2 szt. 48,99 zł (24,50 zł / szt.)
Duchesse Test owulacyjuny, 10 szt. 69,00 zł (6,90 zł / szt.)
Cena całkowita: 117,99 zł
Opis

Wczesny test ciążowy umożliwia wykonanie badania jeszcze przed spodziewanym terminem miesiączki, zapewniając szybki wynik. Pozwala uzyskać wiarygodny rezultat już przed planowanym terminem menstruacji.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wczesne zastosowanie: Może być używany już do 4 dni przed spodziewanym terminem miesiączki.
  • Wysoka wiarygodność: Zapewnia wynik z dokładnością ponad 99%.
  • Szybki wynik: Czytelny rezultat pojawia się już w ciągu 3 minut.
  • Łatwa obsługa: Test w formie sztyftu umożliwia proste wykonanie badania i łatwe odczytanie wyniku.

Sposób użycia: Końcówkę testu trzymać przez 10 sekund bezpośrednio w strumieniu moczu lub zanurzyć w próbce moczu.


Nr art.: MUE-DU-854-2
Zawartość: 2 szt.
EAN: 2200293088114
Numer producenta: DU-854-2
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: LaVita GmbH, Alt Praunheim 46D, 60488, Frankfurt am Main, Niemcy, www.lavita-e.com/impressum

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Wczesny test ciążowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder