Carefree Wkładki higieniczne - Plus Normal, świeży zapach, 56 szt.

Natychmiast zatrzymują płyny

16,92 zł 17,99 zł -6%

(0,30 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 56 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Przyjemna świeżość i suchość
  • Neutralizują nieprzyjemne zapachy
  • Miękkie jak bawełna

Kupowane często z Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt.

Carefree Wkładki higieniczne - Plus Normal, świeży zapach, 56 szt. 16,92 zł (0,30 zł / szt.)
Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt. 7,99 zł (0,67 zł / szt.)
Cena całkowita: 24,91 zł
Opis

Wkładki Carefree Plus Normal natychmiast zatrzymują wilgoć w swoim bardzo chłonnym rdzeniu, zapewniając uczucie przyjemnej świeżości i suchości w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz czuć się komfortowo przez cały dzień.

  • Suchość i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów dzięki wyjątkowo chłonnemu rdzeniowi, który natychmiast zatrzymuje wilgoć
  • Cienkie i dyskretne
  • Długotrwałe uczucie świeżości
  • Miękkie jak bawełna
  • Z subtelnym, świeżym zapachem
  • Bez barwników i wybielaczy chlorowych
  • Karton wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu
Nr art.: MUE-97793
Zawartość: 56 szt.
EAN: 3574661487311
Numer producenta: 97793
Marki: Carefree
Bez: Barwników
Informacje prawne
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Carefree Wkładki higieniczne - Plus Normal, świeży zapach

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder