Carefree Wkładki higieniczne - Plus Large, świeży zapach, 48 szt.

Niezawodna ochrona i przyjemne uczucie świeżości

17,99 zł

(0,37 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 48 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Natychmiast blokują wilgoć
  • Miękka w dotyku powierzchnia
  • Neutralizują nieprzyjemne zapachy

Kupowane często z always Podpaski ze skrzydełkami Ultra Long, rozmiar 2, 96 szt.

Carefree Wkładki higieniczne - Plus Large, świeży zapach, 48 szt. 17,99 zł (0,37 zł / szt.)
always Podpaski ze skrzydełkami Ultra Long, rozmiar 2, 96 szt. 99,00 zł (1,03 zł / szt.)
Cena całkowita: 116,99 zł
Opis

Wkładki Carefree Plus Large natychmiast zatrzymują wilgoć w swoim bardzo chłonnym rdzeniu, zapewniając uczucie przyjemnej świeżości i suchości w każdej sytuacji. Tak, abyś czuła się komfortowo przez cały dzień.

  • Suchość i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów dzięki wyjątkowo chłonnemu rdzeniowi, który natychmiast zatrzymuje wilgoć
  • Wyjątkowo miękka powierzchnia Soft Touch
  • Cienkie i dyskretne
  • Długotrwałe uczucie świeżości
  • Miękkie jak bawełna
  • Subtelny, świeży zapach
  • Bez barwników i wybielaczy chlorowych
  • Karton wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu
Nr art.: MUE-54657
Zawartość: 48 szt.
EAN: 3574661661995
Numer producenta: 54657
Marki: Carefree
Bez: Barwników
Informacje prawne
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Carefree Wkładki higieniczne - Plus Large, świeży zapach

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder