BODY&SOUL Pure Balance żel pod prysznic, 250 ml

Delikatne oczyszczanie ciała podczas codziennego prysznica

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(51,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Zapach irysa i drzewa sandałowego
  • Pozostawia uczucie czystej skóry

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Pure Balance żel pod prysznic, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 27,98 zł
Opis

Pure Balance żel pod prysznic od BODY&SOUL jest przeznaczony do codziennego oczyszczania wszystkich typów skóry. Pozostawia uczucie świeżości i zapach irysa oraz drzewa sandałowego.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiedni do codziennego mycia całego ciała.
  • Przyjemny zapach: O nutach irysa i drzewa sandałowego.
  • Przyjemne uczucie na skórze: Pozostawia skórę czystą i zadbaną.
  • Łatwa aplikacja: Żelowa konsystencja łatwo się rozprowadza i spłukuje.

Nr art.: MUE-1601269
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200293021548
Numer producenta: 1601269
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Holandia, www.royalsanders.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Pure Balance żel pod prysznic