BODY&SOUL Pure Balance balsam do ciała, 250 ml

Przyjemne uczucie na skórze i codzienna pielęgnacja

Nowość w sklepie!

15,99 zł

(63,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Zapach irysa i drzewa sandałowego
  • Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Pure Balance balsam do ciała, 250 ml 15,99 zł (63,96 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 30,98 zł
Opis

Pure Balance balsam do ciała od BODY&SOUL jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszystkich typów skóry i pomaga pozostawić ją przyjemnie miękką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiedni do codziennego stosowania.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera masło shea i glicerynę.
  • Przyjemna konsystencja: Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy.
  • Delikatny zapach: O nutach irysa i drzewa sandałowego.

Nr art.: MUE-1511266
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200292152878
Numer producenta: 1511266
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Informacje prawne
Producent: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Holandia, www.royalsanders.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Pure Balance balsam do ciała