BODY&SOUL Inner Love żel pod prysznic, 250 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i uczucie czystej skóry

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(51,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • O zapachu makadamii i miodu
  • Delikatne oczyszczanie na co dzień

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

BODY&SOUL Inner Love żel pod prysznic, 250 ml 12,99 zł (51,96 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 27,98 zł
Opis

Inner Love żel pod prysznic od BODY&SOUL jest przeznaczony do codziennego oczyszczania wszystkich typów skóry. Delikatnie myje ciało i pozostawia skórę świeżą oraz przyjemnie zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiedni do codziennego stosowania.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie myje ciało i pozostawia uczucie świeżości.
  • Przyjemny zapach: O nutach makadamii i miodu.
  • Łatwa aplikacja: Łatwo rozprowadza się po skórze i bez trudu spłukuje.

Nr art.: MUE-1601267
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200293021234
Numer producenta: 1601267
Marki: BODY&SOUL
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Koninklijke Sanders B.V., Industriepark Vliedberg 12, 5251 RG, Vlijmen, Holandia, www.royalsanders.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BODY&SOUL Inner Love żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder