tetesept Femi Balance - sól morska, 80 g

Przyjemna chwila relaksu w ciepłej kąpieli z subtelnym efektem zapachowym

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(112,38 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 80 g

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Kosmetyczny dodatek do kąpieli
  • Z solą morską i olejkami eterycznymi
  • Wegańska formuła z ekstraktami roślinnymi

Kupowane często z tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml

tetesept Femi Balance - sól morska, 80 g 8,99 zł (112,38 zł / kg)
tetesept Dodatek do kąpieli - To someone very special, 40 ml 9,99 zł (249,75 zł / l)
Cena całkowita: 18,98 zł
Opis

Femi Balance - sól morska marki tetesept to kosmetyczny dodatek do kąpieli, który w ciepłej wodzie uwalnia przyjemny aromat.

Najważniejsze zalety:

  • Wybrane składniki: Zawiera sól morską oraz formułę z ekstraktem z niepokalanka i dziurawca.
  • Olejki eteryczne: Wzbogacona olejkami, takimi jak olejek cytrusowy i lawandynowy, które zapewniają przyjemne doznania zapachowe.
  • Wegańska formuła: Całkowicie bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Wsypać sól do kąpieli do strumienia nalewanej wody. Zalecany czas kąpieli wynosi 10–20 minut przy temperaturze 35–38°C. Po kąpieli spłukać wannę gorącą wodą.


Nr art.: MUE-200001864
Zawartość: 80 g
EAN: 4008491122856
Numer producenta: 200001864
Marki: tetesept
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Składniki (INCI)

Maris Sal, Hypericum Perforatum Flower Extract, Vitex Agnus-Castus Fruit Extract, Citrus Lemon Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, Pogostemon Cablin Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Maltodextrin, Parfum, Anethole, Camphor, Citral, Ethyl Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool, Menthol, Pinene, CI 16185, CI 28440

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Femi Balance - sól morska