tetesept Egipska kąpiel Kleopatry, 125 ml

Pielęgnująca kąpiel kremowa dla miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

52,00 zł

(416,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Z proteinami mleka i miodem
  • Z natłuszczającym olejem migdałowym

Kupowane często z tetesept Sól morska - spokój i odprężenie, 80 g

tetesept Egipska kąpiel Kleopatry, 125 ml 52,00 zł (416,00 zł / l)
tetesept Sól morska - spokój i odprężenie, 80 g 4,99 zł (62,38 zł / kg)
Cena całkowita: 56,99 zł
Opis

Egipska kąpiel Kleopatry marki tetesept to bogata kąpiel kremowa, która pielęgnuje skórę. Połączenie wybranych składników pozostawia ją miękką, gładką i zadbaną.

Najważniejsze zalety:

  • Bogata formuła: Łączy proteiny mleka, miód i natłuszczający olej migdałowy.
  • Działanie pielęgnacyjne: Wspiera pielęgnację skóry podczas kąpieli.
  • Miękka i gładka skóra: Pozostawia skórę wyraźnie miękką i zadbaną.

Nr art.: MUE-200002207
Zawartość: 125 ml
EAN: 9005356030986
Numer producenta: 200002207
Marki: tetesept
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość produktu wlej do wody w wannie i zrelaksuj się.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Merz Consumer Care Austria GmbH, Guglgasse 17, 1110, Wien, Austria, merz.co.at/merz-consumer-care-austria

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla tetesept Egipska kąpiel Kleopatry