Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Kuracja do włosów, 150 ml

Intensywna pielęgnacja i wzmocniona struktura dla miękkich włosów

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(86,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i wymagających pielęgnacji
  • Z olejem kokosowym bio i aloesem bio
  • Pielęgnuje i ułatwia rozczesywanie

Kupowane często z Natura Siberica Hair Evolution Natural Shampoo Be Curl, 245 ml

Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Kuracja do włosów, 150 ml 12,99 zł (86,60 zł / l)
Natura Siberica Hair Evolution Natural Shampoo Be Curl, 245 ml 28,99 zł (118,33 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

HYDRO & REPAIR - Kuracja do włosów od Terra Naturi została opracowana specjalnie do włosów suchych i wymagających pielęgnacji. Intensywnie pielęgnuje i wzmacnia strukturę włosów, zapewniając miękki efekt.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do włosów wymagających pielęgnacji: Specjalnie dopasowana do potrzeb włosów suchych i zniszczonych.
  • Pielęgnująca receptura: Zawiera olej kokosowy bio, aloes bio i bogate składniki olejowe.
  • Lepsze odczucie włosów: Ułatwia rozczesywanie i pozostawia włosy bardziej miękkie.
  • Wzmacniająca pielęgnacja: Wspiera długotrwałe wzmocnienie struktury włosów.

Nr art.: MUE-HAARKURREPHYDRO
Zawartość: 150 ml
EAN: 2200308938014
Numer producenta: HAARKURREPHYDRO
Marki: Terra Naturi
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, do każdego rodzaju skóry, włosy suche, włosy trudne do ułożenia
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Niemcy, www.dreibio.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi HYDRO & REPAIR - Kuracja do włosów