Head & Shoulders Szampon Itchy Scalp, 250 ml

Skuteczna pielęgnacja i ochrona przed łupieżem do codziennego mycia

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i skóry głowy
  • Pielęgnuje skórę głowy dzięki piroktonowi olaminy
  • Ochrona przed łupieżem już od pierwszego mycia

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Itchy Scalp, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Szampon Itchy Scalp marki Head & Shoulders to płynny szampon do każdego rodzaju włosów i skóry głowy, który pomaga utrzymać skórę głowy w czystości. Formuła z piroktonem olaminy pielęgnuje skórę głowy przy łupieżu, swędzeniu związanym z łupieżem oraz nadmiernym przetłuszczaniu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczna pielęgnacja: Pomaga usuwać łupież już od pierwszego mycia.
  • Pielęgnacja skóry głowy: Zawiera pirokton olaminy wspierający pielęgnację skóry głowy.
  • Ochrona zapobiegawcza: Pomaga zapobiegać nawrotom łupieżu i przy regularnym stosowaniu zapewnia do 100% ochrony przed łupieżem.
  • Do codziennego stosowania: Odpowiedni do codziennego użytku przy każdym rodzaju włosów.

Nr art.: MUE-30222303
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530222303
Numer producenta: 30222303
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Itchy Scalp