TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,8 mm, rozmiar 5, 8 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych na co dzień

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do przestrzeni międzyzębowych i mostów
  • Drut pokryty tworzywem sztucznym
  • Ergonomiczny uchwyt i nasadka ochronna

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,8 mm, rozmiar 5, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe 0,8 mm, rozmiar 5 marki TePe umożliwiają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych, mostów i aparatów ortodontycznych, stanowiąc idealne uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne stosowanie: Drut pokryty tworzywem sztucznym pomaga chronić zęby i dziąsła podczas używania.
  • Łatwy dostęp: Elastyczna szyjka szczoteczki zwiększa trwałość i ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
  • Dokładne oczyszczanie: Skutecznie usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia.
  • Bezpieczne stosowanie: Ergonomiczny uchwyt umożliwia kontrolowane prowadzenie szczoteczki.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Umożliwia higieniczne przechowywanie i może służyć jako przedłużenie uchwytu przy czyszczeniu tylnych zębów trzonowych.

Nr art.: MUE-115260
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400018331
Numer producenta: 115260
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,8 mm, rozmiar 5