Tempo Chusteczki higieniczne Original w pudełku-kostce, 60 szt.

Miękkie, wytrzymałe i łatwe do wyjmowania każdego dnia

Nowość w sklepie!

11,99 zł

(0,20 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Delikatne i wytrzymałe na co dzień
  • 4 warstwy i wyjątkowa odporność na rozrywanie
  • Zachowują kształt po praniu

Kupowane często z Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt.

Tempo Chusteczki higieniczne Original w pudełku-kostce, 60 szt. 11,99 zł (0,20 zł / szt.)
Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt. 297,00 zł (1,71 zł / szt.)
Cena całkowita: 308,99 zł
Opis

Chusteczki higieniczne Original w pudełku-kostce marki Tempo łączą wyraźną miękkość z wytrzymałą strukturą odpowiednią do codziennego użytku.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Cztery warstwy: Zapewniają wysoką odporność na rozrywanie.
  • Odporne na pranie w pralce: Zachowują swój kształt nawet po przypadkowym wypraniu.
  • Praktyczne pudełko: Papierowy otwór umożliwia łatwe wyjmowanie chusteczek.
  • Biodegradowalne włókna: Wykonane z włókien ulegających biodegradacji.
  • Opakowanie bez plastiku: Dostarczane w pudełku nadającym się do recyklingu, bez plastikowego otworu.

Nr art.: MUE-83034416
Zawartość: 60 szt.
EAN: 7322541409276
Numer producenta: 83034416
Marki: Tempo
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Essity Germany GmbH, Sandhofer Strasse 176, 68305, Mannheim, Niemcy, www.essity.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tempo Chusteczki higieniczne Original w pudełku-kostce

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder