Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant roll-on, 50 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i bez białych śladów

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(399,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Specjalnie do skóry pod pachami
  • Subtelny zapach i łatwa aplikacja
  • Formuła bez alkoholu

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant roll-on, 50 ml 19,99 zł (399,80 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 45,83 zł
Opis

Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant roll-on marki Dove został opracowany specjalnie z myślą o skórze pod pachami i zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Jego formuła wspiera pielęgnację skóry i ułatwia codzienną aplikację.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Bez białych śladów: Nie pozostawia widocznych białych śladów na ubraniach.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera Skin Hydration Technology oraz olej z nasion słonecznika i nie zawiera alkoholu.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia subtelny, przyjemny aromat.

Nr art.: MUE-T156227
Zawartość: 50 ml
EAN: 59083856
Numer producenta: T156227
Marki: Dove
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant roll-on