Odol Extreme Clean - pasta do zębów do głębokiego oczyszczania, 75 ml

Skuteczne, głębokie oczyszczanie i świeżość w jamie ustnej

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(306,53 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji zębów
  • Z głęboko oczyszczającymi mikrokryształkami
  • Dociera do trudno dostępnych miejsc

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Extreme Clean - pasta do zębów do głębokiego oczyszczania, 75 ml 22,99 zł (306,53 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Extreme Clean - pasta do zębów do głębokiego oczyszczania marki Odol została opracowana do codziennej pielęgnacji zębów i zapewnia uczucie czystości oraz świeżości w jamie ustnej. Formuła z głęboko oczyszczającymi mikrokryształkami zapewnia skuteczne oczyszczanie całej jamy ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Formuła głęboko oczyszczająca: Zawiera mikrokryształki, które docierają również do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej i przestrzeni międzyzębowych.
  • Skuteczne oczyszczanie: Zapewnia 2 razy większą skuteczność oczyszczania w porównaniu z pastą do zębów Odol-med3 Original.
  • Ochrona przed próchnicą: Zawiera fluorek sodu pomagający chronić przed próchnicą.
  • Uczucie świeżości: Pozostawia uczucie czystości i świeżości w jamie ustnej.

Nr art.: MUE-60000000202792
Zawartość: 75 ml
EAN: 5054563085917
Numer producenta: 60000000202792
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Glycerin, Pentasodium Triphosphate, Peg-6, Alumina, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Carrageenan, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Sodium Hydroxyde, Limonene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Extreme Clean - pasta do zębów do głębokiego oczyszczania