syoss Permanent Coloration - trwała farba do włosów (115 ml)

Intensywny kolor i 100% pokrycia siwych włosów

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(295,57 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Kolor:

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Do 100 dni intensywnego koloru
  • Z kuracją do włosów i keratyną

Kupowane często z milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

syoss Permanent Coloration - trwała farba do włosów (115 ml) 33,99 zł (295,57 zł / l)
milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 121,00 zł (127,37 zł / l)
Cena całkowita: 154,99 zł
Opis

Permanent Coloration - trwała farba do włosów marki Syoss zapewnia długotrwały efekt koloru i skuteczne krycie. Niekapiąca formuła ułatwia precyzyjną aplikację, a dołączona kuracja pielęgnuje włosy po koloryzacji.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wysoka intensywność koloru: Zapewnia intensywny kolor nawet do 100 dni.
  • Skuteczne pokrycie siwych włosów: Zapewnia do 100% pokrycia siwizny.
  • Intensywna pielęgnacja z keratyną: Farba i dołączona kuracja pomagają wzmacniać włosy od wewnątrz i wygładzać ich powierzchnię.
  • Precyzyjna aplikacja: Niekapiąca formuła ułatwia równomierne nakładanie.

Sposób użycia: Przestrzegać dokładnych wskazówek i instrukcji zawartych w ulotce dołączonej do opakowania.


Nr art.: MUE-SB110
Zawartość: 115 ml
EAN: 4015100817508
Numer producenta: SB110
Marki: syoss
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Ammonium Hydroxide, Ceteareth-20, Toluene-2.5-Diamine Sulfate, Octyldodecanol, Sodium Laureth Sulfate, Ethanolamine, Sodium Cetearyl Sulfate, Resorcinol, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, 4-Chlororesorcinol, Sodium Sulfite, Oleic Acid, Parfum, Glycerin, Carbomer, M-Aminophenol, Etidronic Acid, Ascorbic Acid, Potassium Hydroxide, Hydrolyzed Keratin, Linalool, Citronellol, Dipropylene Glycol, Terpineol, Sodium Sulfate, Benzoic Acid

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Peg-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behentrimoniumchloride, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Hydrolyzed Keratin, Magnesium Citrate, Magnesium Chloride, Amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane Copolymer, Isopropyl Myristate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Parfum, Amodimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropanol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Ceteareth-20, Linalool, Trideceth-10, Hexyl Cinnamal, Linalyl Acetate, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Phenoxyethanol, Coumarin, Trideceth-5, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Permanent Coloration - trwała farba do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder