syoss Max Hold - żel do stylizacji włosów, 250 ml

Skuteczna kontrola stylizacji i gładkie wykończenie bez sklejania

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do zadbanych stylizacji
  • 48 godzin skutecznego utrwalenia
  • Łatwa stylizacja i łatwe wyczesywanie

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Max Hold - żel do stylizacji włosów, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 85,99 zł
Opis

Max Hold - żel do stylizacji włosów marki Syoss pomaga tworzyć zadbane fryzury, otaczając włosy wzmacniającą warstwą. Zapewnia równowagę między długotrwałym utrwaleniem i gładkością.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Skuteczne utrwalenie: Zapewnia do 48 godzin kontroli stylizacji i wysoką odporność fryzury.
  • Łatwa stylizacja: Ułatwia modelowanie i nadawanie włosom pożądanego kształtu.
  • Bez widocznych pozostałości: Nie skleja włosów i łatwo się zmywa oraz wyczesuje.

Nr art.: MUE-2986214
Zawartość: 250 ml
EAN: 9000100591058
Numer producenta: 2986214
Marki: syoss
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Max Hold - żel do stylizacji włosów